Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen lehetséges bevételi...

Milyen lehetséges bevételi forrásaim lehetnek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és szeretnék mellette dolgozni is. A probléma az, hogy az oktatás 4ig is eltarthat. Hogyan tehetnék szert egy kis pénzre. A tandijra a tartalékom alig futja.. Bármilyen normális ötlet szóbajöhet!
2014. jún. 29. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákhitel.
2014. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem általában reggel 8-tól este 8-ig elég változatos időkben voltak óráim mégis megoldottam, hogy el tudjak menni diákmunkára, aztán az harmadik félévemben meg már az egyetemen vállaltam munkát előbb operátorként később demonstrátor lettem. Az ösztöndíjjal kiegészítve többet kerestem mint ami az egyetem utáni kezdőfizetésem volt.
2014. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hitel szóba sem jöhet!
2014. jún. 29. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

___Hitel szóba sem jöhet!____ végre egy normális ember!


Éjjeliőr építkezéskénen. 5000ft/ sötétedéstől reggel 05:00ig

Legalábbis annó a kőművesek így dolgoztak Szegeden.


Ez 4 éve volt A röhej hogy diplomával a zsebembe se keresek többet mit akkor egy kőműves. ;-(


Bár nekem télen is van munkám.

2014. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pincérkedés este, szórólapozás, fordítás, magántanítványok fogadása, korrepetálás
2014. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!