Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkezett valaki az EGIS...

Jelentkezett valaki az EGIS Gyógyszergyárnál valamilyen munkára a honlapjukon keresztül?

Figyelt kérdés
Szóval regisztrálni kell, meg meg kell adni, hogy melyik állást teszem az álláskosárba. Én jelentkeztem egy diákmunkára, de eddig csak egy olyan e-mailt kaptam, hogy megkapták a jelentkezésem. A kérdésem, hogy aki szintén jelentkezett valamilyen állásra, az milyen visszajelzéseket kapott? Sikertelen pályázás esetén értesítették?

2014. júl. 3. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, értesítenek arról is.


Egy 3-4 hetes átfutási időre minimum számíts.

2014. júl. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:)
2014. júl. 4. 15:50
 3/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg az van odaírva a jelentkezésemhez, hogy folyamatban, de ugye az normális, hogy az álláskosár 0-t mutat?

Másik kérdésem -hogy ha tudsz róla valami információt-, hogy milyenek a diákmunkák? Betanítósak? (Le volt írva, hogy milyen a munka, csak az a kérdésem, hogy betanítanak mindenre?)

2014. júl. 4. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
azóta történt valami? :)
2015. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!