Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol van a csomagom? A raktárbó...

Remenyo kérdése:

Hol van a csomagom? A raktárból kiküldték, de a tracking számra keresve nem mutat semmit, nem találja.

Figyelt kérdés

Vettem a Banggood.com-ról egy 28000 FT-os eszközt. Július másodikán kiküldték a raktárból. (ma júl. 4.-e van) a tracking cím alatt leírja hogy mi a tracking szám de nem találja egyik oldal sem, csak azt írja hogy svéd.(RE*********SE a tracking) az érdekes, hogy a KÍNAI raktárból küldték de mégis svéd csomagot ír. Hol is van akkor a csomagom? KÍNÁBAN?, SVÉDORSZÁGBAN?, ÚTBAN IDE?

Lehet hogy türelmetlen vagyok, de a tracking arra van hogy KÖVESSEM a csomagot de nem tudom követni, és ez rossz számomra. FÉLEK. Lehet hogy kidobtam 18000 FT-ot. Remélem nem. Bocsi a hosszú leírásért.



2014. júl. 4. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ment még érte a futár. A cégnél, ahol dolgozom, rendszeresen küldünk futárszolgálatokkal csomagot. Amikor regisztrálsz egy új csomagot a rendszerben, feladóként azonnal megkapod a tracking számot, de a címzett csak akkortól lát bármit a rendszerben, miután a futár elvitte. Simán előfordulhat tehát, hogy regisztrálták a csomagod, de mondjuk a futárt csak pár nappal későbbre rendelik oda, mert esetleg más csomagokat is akarnak szimultán küldeni. Ilyenkor tracking számot már tud, viszont te a rendszerben még nem látsz semmit, mert valójában még nincs a futárszolgálatnál a csomagod.
2014. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Eltűnt a multiverzumban (Idióta)
2014. júl. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:-)
2014. júl. 5. 10:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Submit Order

Jun/29/2014

02:26:35

->

Successful payment

Jun/29/2014

02:26:35

->

Warehouse

Jul/02/2014

04:23:34

->

Shipped

Jul/02/2014

04:23:34

-> tracking

Akkor a shipped mit jelent? Hol van ha most július 5.-e van, "Shipped-elve lett 3- nappal ezelőtt. Én úgy gondoltam hogy ez a postára van küldve. De ha a postára van küldve akkor a tracking-nak már kéne lennie vagy rosszul gondolom? Fogalmam sincs.

2014. júl. 5. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!