Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi rendelésnél hogy van...

Sellester kérdése:

Külföldi rendelésnél hogy van a rendelés?

Figyelt kérdés
Van egy oldal a sportdirect.com és a kérdésem az lenne hogy ha huf van a kártyámon de a termék amit meg akarok venni az euroba van akkor nem tudom megvenni? vagy ez automatikusan átváltja forintra és ugy veszi meg vagy hogy van ez mert nagyon zavaaro. rá megyek a fizetési beállitásoknál hogy forintba fizetnék és nem engedi ezért muszáj beállitani hogy euroba legyen és akkor lehet paypall-al fizetni amire regisztrálva vagyok. de nem értem hogy történik a vásárlás hogy különböző az árfolyam ami a kártyámon van meg ami az oldalon a termék ára. valaki segitsen.. nagyon fontos

2014. júl. 10. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál?
2014. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert nem engedi forintba. csak masteerpass fizetési mod van és ott nem tudom kiválasztani magyarországot a felsorolt országok közül mert nincs ott .. na szóval lehet fizetni eurot forintba ?ugyértem hogy webshoprol euró van oda irva de csak forint van a kártyámon. lehet igy fizetni?
2014. júl. 10. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, majd a bank átváltja.
2014. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen, lehet. nekem Ft-ban adja meg az összegeket. be lehet állítani fent a nyelvet és a pénznemet.
2014. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!