Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az OTP bank az én...

Mit tegyek? Az OTP bank az én számlámra utalta valaki fizetését.

Figyelt kérdés
4000forintról van szó összvissz és szeretném visszaadni mert én se örülnék neki de ilyen még soha nem történt és nem tudom mi a menete mert igazából nem tudok semmi adatot. És már két napja a számlámon van.
2014. júl. 10. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész a bankba, és szólsz, hogy utalják vissza ugyanoda, ahonnan jött.
2014. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Vedd fel, azt költsd el partyra !!


Tudnod kell, hogy nem kell visszafizetned. Azt az az ügyintéző fogja visszafizetni, aki elrontotta az utalást, ha pedig akié a lóvé az írta a számokat rosszúl, akkor ő bukja el. Ha ilyen hülye, simán másnak is utal, szal nem a te ügyed.


Nem fogják megtudni kinek utalta, mert a számlaszámokat nem adhatják ki.


Csapj egy gőrbe estét, holnap péntek vegyél egy Jim Beamet. [link]

2014. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem egészen így van az!

[link]

2014. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A rendőrség is rosszúl tudja a BTK-t !
2014. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vagy bemész és szólsz a bankban hogy sztornózzák mert nem neked szánták azt a pénzt


de amugy nem vagy köteles szólni, amikor észreveszi a küldő hogy elrontotta az utalást ő szól a banknak ők pedig felhívnak téged telefonon hogy jóváhagyod e hogy semmissé tegyék az utalást, de az előző lehet hogy gyorsabb csak az neked pénzbe kerül (beutazni stb..)

2014. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!