Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek több pénzt?

Hogyan keressek több pénzt?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy gyárban dolgozom, elég jó pozícióban. Szeretnék több pénzt keresni. Ehhez úgy gondolom több felelősséget kell vállalnom.

Nem rég, még egy éve sincs, hogy a cégnél dolgozom. Így lehet korainak tűnne a dolog mások szemében.

Igazából nem tudom, hogy mi lenne a legjobb módja a célom eléréséhez.

Egyelőre másik cég nem jöhet szóban, mivel a tudomásom szerint a környéken nem tudok olyanról ami jobban fizetne és ugyanilyen körülmények vannak.


Én úgy képzelem el, hogy 2 variáció lehetséges.


1.


Úgy dolgozom, hogy mindig többet dolgozok az elvártnál.

Szorgosan, odafigyelve, hibátlanul teszem ami a feladatom.

Ez előbb utóbb feltűnik valakinek, és talán szóvá teszik a felettesemnek aki ezt megjutalmazza úgy ahogy elvárom.

(Viszont ha belegondolok abba, hogy ha én lennék egy cég vezetője, akkor nem adnék a dolgozónak munka bér emelést hacsak nem szólna, hogy szeretne több pénzt kapni. Miért is adnék többet, ha megvan elégedve a mostani bérével, ha meg nincs akkor szól.)


2.


Beszélek a felettesemmel, hogy "szeretnék több pénzt keresni". Elmondanám, hogy tudom, hogy ehhez többet kell vállalnom, új dolgokat kell tanulnom. A semmiért nem is várnám el, hogy többet keressek.

Csak nem tudom, hogy hogyan gondolkozik a főnököm erről.

Emiatt kissé tartok is a dologtól, hogyha nem is jönne össze amit szeretnék akkor a későbbiekben lehet hátránnyá válna ez a lépésem.



2014. júl. 13. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

1, nem fogja észrevenni

2, nem fog többet adni, mert ha te kapnál akkor másnap a többi 352 minimálbéres is jogosan verhetné azt asztalt, hogy ő miért nem kap.

2014. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!