Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a főnököd/nőd négyszemközt...

Ha a főnököd/nőd négyszemközt gúnyos megjegyzést tesz az egyik kolléganődre (aki egyben a legjobb barátnőd) te később elmondanád neki? Vállalnád a kockázatot, hogy kiderül és kirúgnak érte (akár más ürüggyel, hogy ne tudj védekezni).

Figyelt kérdés
A kérdést azért tettem fel mert én megtettem és a barátnőm annyira kiborult, hogy felhívta a főnöknőnket és balhézott. Aminek az lett a következménye, hogy ettől fogva pokollá tette az életemet (a főnöknőm) és amikor a gazdasági válság megjelent itthon is, ezt kihasználva jó ürügyként kirúgatott.
2010. jan. 8. 09:36
 1/3 anonim válasza:

Szép egy barátnő... Te meg szép emberismerő vagy...

Én sokat mérlegeltem és vállaltam, kibukott, de nem mondta vissza, most együtt taktikázunk...

2010. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez barátnő függő is. Ha tudnám, hogy visszamondja és sz.rba hoz, akkor nem mondanám el. Nekem van olyan lányhaverom, akinek pl. nem mondanám el, mert tudom, hogy nem olyan értelmes, hogy ezt normálisan kezelje és nekem ne okozzon rosszat, mert biztos ő is kicsapná a balhét úton-módon és kiderülne, hogy én mondtam el. Szerintem ez intelligencia kérdése is.

De ilyenkor meg a lelkiismereted bánja, ha nem mondod el. Mindenesetre kemény tanulópénz volt. Ha lesz ilyen alkalom, akkor mérlegelj.

2010. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, tanultam belőle.

Bár 100%-ban megbíztam a barátnőmben és külön kértem, hogy már csak miattam se mondja vissza a főnöknek, de olyan dühös volt, hogy nem is hallotta mit mondok és azon nyomban felhívta.

Nagyon nehéz, mert akik fontosak a számomra azoknak úgy érzem mindig igazat kell mondjak és szerintem az is hazugság ha elhallgatom az igazat.

Ezentúl mérlegelnem kell: barátság vagy állás.

2010. jan. 10. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!