Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztonságos ilyen helyről...

Biztonságos ilyen helyről vásárolni?

Figyelt kérdés

pl: [link]

de rengeteg ilyen fórumon meghírdetett olcsó dolog van.

Van aki már vett cuccot ilyenektől?


2010. jan. 8. 15:20
 1/4 anonim válasza:
Te tudod. A te pénzed. Próba szerencse, és ha sikerül, akkor tök jó dolgot vettél jó árban. Én már nem próbálkozok ilyennel, karácsony előtt jól ráfáztam vele. A pénzt kifizettem, de a megrendelt dolog sehol nem volt. Reklamálni sem tudtam, mert eltűnt az illető. Egy másik alkalommal meg nem a megbeszélt dolgot küldték. Szóval én már inkább veszek drágábban, de akkor kapjak is érte valamit (azt amit én szeretnék). Persze ez nem azt jelenti, hogy az összes ilyen oldalon csalók vannak. De benn van a pakliban...
2010. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztonságos. Egyrészt nem a témába vágó oldalon van az apróhirdetés, másrészt külföldről nem érdemes semmit venni a weben, kivéve ha nagy webshopról vagy sok visszajelzéssel rendelkező Ebay felhasználóról van szó, hiszen a pénzt előre kérik.
2010. jan. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen oldalakról csak akkor érdemes vásárolni, ha meg tudod oldani, hogy személyesen veszed át az árut. Persze ez csak drágább dolgoknál éri meg. Egy barátunk vett még az ősszel stúdiófelszerelést Németországból, és még a kiautózás költségével együtt is harmadannyiba került, mintha itthon boltban vette volna meg.
2010. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

a 3. válaszolótól kérdezném: melyik oldalról vette barátod a felszerelést?

2010. jan. 16. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!