Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használati minta oltalom...

Használati minta oltalom bejelentésével kapcsolatos részletes információt szeretnék kérni, akik már jártasak benne.1. kérdés Hogyan kezdjem? Szabadalmi ügyvivő nélkül meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
2. kérdés A bejelentés díja 425o ft mivel azonos vagyok a feltalálóval, az újdonságkutatást mikor kell kérni, milyen esetben ami 19o ooo ft. köszönöm előre is a válaszokat

2014. júl. 22. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek?
2014. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használati minta oltalom bejelentése hogyan zajlik részletesen.? Nem újdonság kategóriába tartozik azt tudom, hanem a kistestvére. Használati minta oltalom kategóriába tartozik.
2014. júl. 22. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Felesleges bejegyeztetni. Csak idő és pénz. Ha valaki le akarja nyúlni, az lenyúlja ígyis-úgyis.
2014. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, jogos a válaszod, tisztába vagyok vele, de minek eszek úgyis éhes leszek hasonlat erre. Kitaláltam valamit csak szeretném bejegyeztetni, próbálkozni kell azért, remény hal meg utoljára, hátha sikerül. De azért köszi.
2014. júl. 22. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!