Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Debrecenben hol találhatnék...

Debrecenben hol találhatnék Nyári Diákmunkát?

Figyelt kérdés
Dolgozni szeretnék! Tudtok valamit ajánlani, hogy hol tudnék munkát vállalni?? 15/L

2014. júl. 22. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Iskolaszövetkezetek, diákmunkaközpontok. Ezeken keresztül tudsz próbálkozni. Pontosan nem tudom, milyen iskolaszövetkezetek vannak Debrecenben, mert elég messze lakok tőle.


De melódiák, fürge diák ilyesmi szerintem biztos van. Legalább egy ilyen központ. De googleba beírod, és megtalálod szerintem. Na, ha meg van, akkor megnézed a honlapjukat (van ahol online kell regelni, van ahol személyesen). Mindegy, ezt az oldalukról látod. Regisztrálsz, ha online kellett, akkor utána besétálsz hozzájuk és mondod, hogy xy vagy és diákmunkát keresel. Ők pedig tájékoztatnak, hogy milyen munkák vannak.


De 15 éves csak nyáron, és csak szülői engedéllyel dolgozhatsz.

2014. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 évesen még szülői engedéllyel sem dolgozhat. Legálisan biztosan nem.

A debreceni melódiákot mindenképpen érdemes elkerülni.

2014. júl. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tévedtem. Adott esetben már 15 éves kortól is dolgozni.:

A Munka törvénykönyve szerint munkavállalóként az létesíthet munkaviszonyt, aki a 16. életévét betöltötte

A törvény azonban–iskolai szünet időtartama alatt-annak a

15. életévét betöltött tanulónak is engedélyezi a foglalkoztatását, aki általános iskolában, szakiskolában vagy középiskolában nappali rendszerű képzésben folytatja

tanulmányait.


[link]

[link]

2014. aug. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!