Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megkapnád a felmondási...

Ha megkapnád a felmondási papírod, te bemennél az utolsó napra dolgozni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel, miután ha nem mész, akkor rendkivuli felmondással változtatják es az nem jo dolog,
2014. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Biztos hogy nem.Írjanak szabit, vagy amit akarnak.Nem kínlódnak kétszer a papírral, másnem fizetetlen, igazolt napot írnak be.Nekem azz volt, egy percig sem éreztem hogy be kéne mennem.Ha nem kellek legyen azonnali, vagy úgy sem megyek be megalázkodni.
2014. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A háziorvosom mondta,hogy kiír arra a napra.Nincs kedvem átélni a kollégák sajnálkozásait.Meg tuti egész nap bőgnék.
2014. júl. 23. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a munkanap reggelén adják oda, ahogy én is megkaptam, azt a napot már úgysem dolgoztatják le, kiadják a papírt és már nem tartanak aznap igényt a munkára. Ha előre adják oda, hogy pl. júl.31-én van az utolsó munkanapod, akkor köteles vagy ledolgozni.
2014. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék, ha nem kellek, oldják meg nélkülem. Kivennék egy szabit vagy kiíratnám magam az orvossal, de ha felhívnak, meg is mondom nekik hogy agyő.
2014. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!