Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Futó projekthez befektetőt...

Futó projekthez befektetőt keresek a befejezéshez, de nem kickstarter-en keresztül. Van olyan oldal, ahol van ennek fóruma?

Figyelt kérdés
A projekt 70%-ban készen van, üzleti tervvel, mindennel. A kész projektre vásárlási szándéknyilatkozat is van partnertől. Összesen 10 millióról lenne szó. A gondom az volt, hogy vagy kis összegekben lettek volna befektetők, de elaprózni nem akarom, vagy nagybefektető, aki ekkora összeggel nem foglalkozik. Kérlek Titeket, csak konstruktív hozzászólások legyenek! Előre is nagyon köszönöm!
2014. júl. 23. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van a projectben ráció akkor a nagyhalat is érdekli majd, keresgélj!
2014. júl. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És hol találtál egyáltalán olyat, aki akár kicsiben, akár nagyban befektetne? Mert én is keresgélek befektetőt a vállalkozásomba, de eddig nem jártam sikerrel, nem találtam még csak érdeklődőt sem. Hol lehet ilyen személyekre ráakadni?
2014. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!