Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoinról mit lehet tudni?...

Bitcoinról mit lehet tudni? Olyan mint a paypal, alertpay, skrill? 1 bitcoin kb. mennyi dollárnak vagy euronak felel meg?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm.
2014. júl. 28. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan. Ez Crypto-Currency.

[link]

2014. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A használata hasonló, mint a többi netes pénzutalási rendszernek (Paypal, Skrill stb.)

Előnyei:

- Olcsó utalás bárhova a világon

- Bitcoin egyben pénznem is, amelynek mennyisége előre meghatározott algoritmus alapján bővül, így annak értékét semmilyen intézmény nem gyengítheti.

- Számla (wallet) nyitáshoz nem kell semmilyen személyes adat, csak egy program letöltése.


Erről több info: [link]

2014. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ki tudnád fejteni, hogy miért gondolod átverésnek? Én már egy ideje olvasgatok a témáról, de nem látom, hol a csapda. Köszönöm
2014. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pedig évek óta kereskedek vele, semmi átverés nincs benne és kiszámíthatóbb (szerintem) mint a hivatalos devizák. És lassan egyre több külföldi webshop elfogadja mint fizetőeszközt.
2014. júl. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az a válaszoló egy *********, semmi átverés nincs benne! Teljesen tisztességes a rendszer, csak gondolom annyira gyp-s hogy nem ért a lényegét/ nem is ismeri igazán...


Szóval ennyi.

2014. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2014. aug. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!