Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El szeretnék menni aquaparkba...

El szeretnék menni aquaparkba olyan két héten belül egy barátommal. Nincs rá pénzem, és szeretném összeszedni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Gondoltam olyasmire mint pl kutyasétáltatás, de mivel a két hét alatt lesz (3-4) olyan nap amikor nem érek rá, ezért ezt elvetettem (mert nem hiszem hogy úgy bárki is belemenne, hogy "ekkor és ekkor nem érek rá"). Így viszont nincs ötletem. Ha van ötleted, leírnád? :)

Előre is köszi. :)

13/L



2014. júl. 30. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
add el a számítógépet/telefonodat amiről gyk-zol, műszaki cikkekre nagy a kereslet.
2014. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szüleidtö, nagyszülöktöl stb nem tudsz kérni rá? Egy felnött, dolgozò embernek azért ez nem lehet olyan nagy kiadás...
2014. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Azért egy fontossági sorrendem van. Többet használom ezt minthogy egy bő kétezres jegyet kifizessek abból hogy eladom.

2: A szüleimtől most nem. (Most törtem össze a telefonomat, plusz szombaton vidékre utazom(igaz, az csak 500 forint)..nem vagyok annyira pofátlan hogy még ezt is kikunyeráljam.. a nagymamámtól vagy apukámtól kérhetnék, de a legtöbbször ők adnak, apukám most töltött pénzt az-azóta összetört- telefonomra.. Valamint ez a pénz nekik is kell, ők dolgoznak érte és nem én.. Szóval gondoltam próbálok kicsit önállóan problémát megoldani ha már a kényelem része megy. :))

2014. júl. 31. 19:55
 4/6 anonim válasza:

Nem tudom, sikerült-e összeszedned a pénzt, de hagy mondjam el, hogy nagyon jó látni, hogy vannak még ilyen hozzáállású fiatalok is, mint Te, akik nem élősködnek a szüleiken, és nem kuncsorognak örökké pénzt, hanem belátják, hogy képesek megszerezni, ha nagyon akarják.:)

Dicséretes a viselkedésed, bár nem sokkal vagyok idősebb mint Te, de azért büszke vagyok rád!:))

16/L

2014. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: Vicces, közben kaptunk 3 darab promóciós jegyet egy ismerős(félé)től, teljesen ingyen, szóval ilyen "segíts magadon és az isten is megsegít"-alapon történt végül, és holnap aquaréna. :D

Egyébként jólesik amit írsz, nagyon szépen köszönöm. :) Szebb az estém így ettől. :D

2014. aug. 11. 22:16
 6/6 anonim válasza:

Utolsó vagyok:

Hát, az úgy szép:D Örülök hogy összejött, jó szórakozást.:)

2014. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!