Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért 24 óráznak vagyonőrök?

Miért 24 óráznak vagyonőrök?

Figyelt kérdés
abból a szempontból,hogy ilyen sokáig ébren maradni egy amúgy is unalmas munkahelyen,teljesen lezombítja az embert.miért jó ez a munkáltatónak?
2014. aug. 11. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

jobbik eset a 24 óra, hallattam már rendszeres 48 óráról is.


Nem tudom miért jó ez a munkáltaltónka, eleve nem is legális, a felét vszínűleg végigalussza az alkalmazott.


És miért jó ez a munkáltatónak?

Túlórát úgyse fizet, a fix fizetésükért meg 2x-esn is megtudja dolgoztatni a sok birka őrt, így megússza fele annyi emberrel, fele annyi kaidással...

2014. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kicsit ellentmondásosan fogalmaztam:D a t érted...
2014. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb embert kell fordatni oda. Jó a vagyonőrüknek is mert így vagy 150-et keresnek. A sima 8 órás vagyonőr csak 95-öt keres nettó
2014. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ritka az olyan ember, aki ki tudja bírni 24 órán át. Pihenni kell közben.

Ellenben, 48 óra szabad.

2014. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor pár helytelen megfogalmazásra reagálnék. :D Nem hinném, hogy gyakori lenne a folytonos 48 órás szolgálat, aki 24-ezett már tudja, hogy nincs az az összeg amiért ezt épeszű ember csinálná. A fél napos végigalvás is tévhit, ma már sok helyen kamerával figyelik az őröket is egész nap és megy a csesztetés ha helytelen dologgal foglalkozol éppen. A pihenőidőről annyit, hogy hivatalosan biztosítaniuk kellene, ezt vagy be tartják vagy nem (nekem 0 óra volt). A 150-ezres fizetés pedig a vagyonőrök álma szerintem, 24-48 beosztással se sok helyen viszel haza 100-120 ezer forintnál többet. A 48 órából nekem egy nap ráment mindig az alvásra és újjáéledésre, sehogy se tudtam kipihenni a sresszt, egyre szarabbul éreztem magam napról napra. 8 hónapig voltam hajlandó csinálni, de ez emberfüggő.
2014. aug. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!