Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán ha nem veszik át a...

Vaterán ha nem veszik át a meghirdetett terméket, akkor is kiszámlázzák nekem a pl. a kiemelési díjat?

Figyelt kérdés
Egy alacsony értékű, de nehezen postázható dologról van szó, ezért csak személyes átvételt jelöltem meg, és nem is kívánom postázni, ebben biztos vagyok. Még is folyamatosan 100-150km-ről licitálnak. Mi van akkor, ha egy ilyen nyer, de nem tud érte eljönni? Költöttem vagy 500Ft-ot kimelésre, 5 perces hosszabbításra. Azt ki kell fizetnem a veterának?

2014. aug. 11. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kiszámlázzák. Hiszen nem a Vatera akarta ezeket az extrákat, hanem a hirdető önszántából. Ha nem akarod postázni, akkor emeld ki ezt külön és jól észrevehetően. Extra dolgokat meg csak akkor jelölj be, ha ezer százalékosan biztos vagy, hogy elkel és elviszik, akár négykézláb csúszva is.
2014. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Kiszámlázzák, ha nem veszik át csak a jutalékot nem vonják le.
2014. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem elég egyértelműnek tűnt az, ha egyszerűen csak a személyes átvételt jelölöm be. De legalább kérdeznének rá még mielőtt licitálnak.


"Hiszen nem a Vatera akarta ezeket az extrákat, hanem a hirdető önszántából."

Igen, de én azért fizettem ki érte a plusz pénzt, hogy vigyék is el. Ha egy olyan szerencsétlen nyeri meg, aki nem látja hogy csak személyes átvétel van, az szerintem nem az én hibám. Úgyhogy nyugodtan kiszámlázhatnák a vevőnek, aki olyanra licitál (és nyeri meg a licitet), amiért nem tud eljönni.


Köszi a válaszokat, írhatnak még többen is.:)

2014. aug. 11. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Még van aki használja a vaterát ?
2014. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Éppen ha kifizetik el is küldheted. Ha nem túl nehéz. Vagy olyan futárt választol aki értejön és kifizetteted a nyertessel. Vagy (jogosan) nem foglakozol vele. de akkor is kifizeted. Írhatsz még a hírdetésedhez szöveget, hozzáfűzni. Emeld ki benne h nincs posta.
2014. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4db régi számítógép, legalább 20kg, szinte annyit érnek, amennyibe a posta kerül, nem éri meg azzal foglalkozni. :)
2014. aug. 11. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!