Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az aliexpressen hogyan működik...

Az aliexpressen hogyan működik a termek kifizetése?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az alin is elore kell utalni a penzt mi e bayen? Paypal al lehet fizetni?

2014. aug. 14. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen és nem.
2014. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A termékek ára dollárban van kiirva. Ha megkapom a csomagot forintban kell az árát kifizetni?
2014. aug. 14. 16:57
 3/11 A kérdező kommentje:
ohw elnéztem. Maestro kártyám van ... úgy látom akkor ezt beszivtam.
2014. aug. 14. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Előre kell fizetni és a bankod automatikusan átváltja Neked mikor levonják a számládról.

Paypallal nem lehet fizetni.

Ezért szeretem jobban az Ebayt! :)

2014. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előre kell fizetni manapság már mindenhol. Hogy melyik eladó milyen fizetési módot fogad el az oda van írva mindig. Láttam már paypalosat is. De a legtöbb esetben kártyával kell fizetni. Maestro van nekem is, azzal is lehet szerencsére.
2014. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előre kell fizetni, mint akár ebayen is.

A kártya adataidat kell megadni, de teljesen biztonságod rendszer. Amíg nem erősíted meg, hogy átvetted a terméket, addig az elado nem kap pénzt, tehát nem lesz olyan, hogy lelépnek a pénzeddel.

2014. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Azért nem mondanám olyan biztonságosnak. Egyik ismerősömnek "véletlenül" dupla annyit vontak le amibe a termék került, aztán vissza se kapta. Jobb az ilyenekkel vigyázni. Az e-bay azért még mindig megbízhatóbb.

2014. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Furcsa, pár száz vásárlásom alatt nem volt ilyen dupla levonásos problémám.

Ellenben volt eltűnt eladó = automatikusan visszaadják a pénzt, hibás termék = pénzvissza, el se küldött termék = pénz vissza. stb. De ezek az ebayen is előfordulnak. Alinak az előnye, hogy minden termékhez köteles az eladó tracking numbert adni.

2014. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Neztem quados telót. Ebayen 100+ dollar alin 90 korul. De ha nincs paypal beszivtam mert maestro kártyám van :(
2014. aug. 15. 08:46
 10/11 A kérdező kommentje:
Umi x1 pro nezzetek meg az arakat
2014. aug. 15. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!