Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Árvaellátásró...

Valaki segítene? Árvaellátásról van szó!

Figyelt kérdés
Tavaly December óta kaptam az árvaellátást egészen június 4.-ig mivel befejeztem akkor a szakmám !! A nyáron ugye nem kaptam és úgy volt hogy nem megyek tovább tanulni és dolgoztam pár napot főállásban !! De most megyek vissza nappali érettségire !! Arra lennék kíváncsi hogy Szeptembertől újra fogom kapni ha igényelem ? Meg nekem azt mondták hogy mivel augusztusban dolgoztam ezért egész nyáron nem kapok visszamenőleg csak következő hónaptól !!EZ igaz?

2014. aug. 14. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, az árvaellátásnak semmi köze ahhoz, hogy dolgozol-e vagy sem, tehát ha szeptembertől újra igényeled, akkor megkapod visszamenőlegesen is.

De 100%-ig nem vagyok benne biztos. Azt ki mondta, hogy nem fogod megkapni nyárra?

2014. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyám !! De ő se biztos benne !!
2014. aug. 14. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Rákerestem a neten és kb. mindenhol azt írták, hogy munkaviszony mellett is jár, és mivel megszakítatlan a tanulmányod (tavasszal befejezted és ősszel már rögtön folytatod is), minden bizonnyal megkapod visszamenőlegesen is.
2014. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !!!Remélem ,de az se baj ha nem csak szeptembertől kapjam :D
2014. aug. 14. 16:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!