Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezen a Bináris opció oldalon...

Ezen a Bináris opció oldalon van valami "csapda"?

Figyelt kérdés

[link]


ilyenekre gondolok, hogy befizetek 200$ és kapok 30$ bónuszt, de csak akkor vehetem ki a pénzem, ha a bónusz 40 szeresével játszottam már. Meg, hogy valami használati díj stb... sajnos nem értek angolul annyira ezért kérdezem.



2014. aug. 16. 13:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Pont innen lestem az oldalt.
2014. aug. 18. 21:24
 2/9 anonim ***** válasza:

bináris opció olyan mint a rulett vagy bejön vagy nem


hosszabb távon nem


ezeket direkt azért találják ki hogy a 0 pénzügyi tapasztalattal bíró emberek fizessék be a kis pénzüket amikre 99%-ban elbuknak, ők meg 0 munkával jó kis haszonra tesznek szert

2014. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ki is próbáltam, nem csak ez van, hanem, amikor profitom volt, megváltoztatták egyoldalúan a feltételeket és ez nem csak a bónusz pénzekre vonatkozik. Csapda, market maker és a brókercég megegyezik, tehát ellenérdekeltség van. Tőzsdén kívüli kereskedés ez. Itt tapasztalt, profik sem kereskednek eredményesen. Lottó megbízhatóbb. Nagyon nehezen láttam át a részleteket, hogy miért is nem igaz még az sem, hogy 50-50%. Sokba került mire átláttam ezeket.
2014. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Nincs semmi csapda.Ha kapsz bónuszt akkor is kitudod venni a pénzt csak azt levonják a tőkéből.Használati díj nincs keres egy magyar oldalt nagyjából ugyan azok a feltételek és ott el is tudod olvasni max a bónusz változik.

2015. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

LELEPLEZŐ INGYENES ELŐADÁSOK A FOREXRŐL


https://www.youtube.com/watch?v=KRNipOyBL0I

2015. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem elég PSZÁF figyelmeztetés van kiadva minden ilyen cégre. Illetve ellenőrizzük ciprusi bejegyzett cégeket.
2015. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a forex meg az opciózást ne keverjük össze.
2015. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Össze keverhetjük, ugyanaz a technikai manipulációk vannak, mint a linkben, ugyanazok a bejegyzett cégek, engedélyek, sőt bináris opció tőzsdén kívüli tippelős játék, vegye mindenki a fáradságot, érdeklődjön magyar hatósági szerveknél mielőtt belekezd, akarom mondani át utalgat.
2015. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs kiadva semmi.Minden olyan cég vagy bármi ami pénzel foglalkozik azokra vonatkoznak a szabályok ennyi.

Ha annyira nem bízol akkor keresd fel őket személyesen vannak magyar brókerek is ahol személyesen is fogadnak.

Heti többször járok keresni személyesen a brókercéghez.

2015. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!