Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi munka megsarcolva...

Külföldi munka megsarcolva (uzsorás által) egy életen át vagy maradja itthon minimálbérét?

Figyelt kérdés

Nincs pénzem amit keresek épp csak hogy elég sokszor a szüleimnél eszek hogy ne éhezzek.


Kimennék külföldre de nincs meg az alap tőke.

Piacképes szakma van és középfokú angol német nyelvtudás megvan.


A Városba van egy maffiózó. fiataloknak ad pénzt hogy kimehessenek külföldre dolgozzanak. Törleszteni a a nettó fizetés 10%. Soha nem jár le 10% életed végéig. És a kezdeti 1-1.5 milliót nem kell visszafizetni.

Már több fiatal kiment Londonba a vállalkozó úriember segítségével panasz még nem volt.

Londonba is vannak emberei ők szedik be a pénzt. Arról nem szól a fáma hogy valaki ki akart-e szállni.

_Bár a híradóba néha néha hallom hogy magyar hullát találtak vagy eltűnt egy magyar Londonba

A kérdés a -10% - sok szerintetek ?


2014. aug. 17. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sok, majd többet és többet akar. ostoba aki ebbe belevág.
2014. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Most komolyan arról kérdezel, hogy üzletelj-e egy maffiózóval?! Igen, vigyél neki ajándékot is, mert olyan rendes ember mindenkivel.


Különben a minimálbér mellett azért lehet kismillió maszek dolgot is csinálni itthon, akár képzettség nélkül is.

2014. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
"Törleszteni a a nettó fizetés 10%. Soha nem jár le 10% életed végéig. És a kezdeti 1-1.5 milliót nem kell visszafizetni. " "-10% - sok szerintetek ?" te nagyon hülye vagy....
2014. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg valahogy máshogy összeszedni a pénzt, szerintem jobb, ha nem tartozol egy ilyen embernek.
2014. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha egyáltalán felmerül benned ez, már látszik hogy hü*e vagy! életed végéig fizetni 10%-ot, akármilyen jó is, nem éri meg.
2014. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt fiatalon úgy csináltam, hogy 2 milliót vettem így kölcsön, de aztán az én maffiózóm véletlenül eltűnt. Azóta se találták meg.
2014. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!