Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem lehet valahogy kikerülni...

_Zoli_ kérdése:

Nem lehet valahogy kikerülni a gépalkatrész +költségeit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan agymenésem lenne hogy új számítógépet szeretnék venni, és ezzel nem is lenne baj, ha 251 ezer nettó árára nem dobnának még +70 ezret ami így 319 ezres végösszeget dob ki...

semmi kedvem orbán bácsi pénztárcáját gazdagítani mert van már elég pénze úgy gondolom...

nem lehet valahogy kikerülni ezt a dolgot?


2014. aug. 19. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ha egyszerűen börtön kockázata nélkül ki lehetne akkor mindenki azt csinálná...
2014. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszul fogod fel, a gépnek nem 251 ezer a normál ára, hanem 319. ÁFA nélkül vásárolni egy országban sem nagyon lehet, max. olyan van, aki visszaigényelheti az adót év végén. De szerintem akinek 250.000-es gépre futja, annak már csak nem tán az a 70 ezer adó fog annyira fájni...
2014. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az áfa nem csak a politikusok zsebébe mennek, hanem abból újítják fel az utat ahol mész, az iskolát ahol tanulsz, a kórházat ahol megmentik az életed.
2014. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bármit veszel van rajta áfa. Miért pont a számítógépnél akadsz ki rajta? Bármit eszel, iszol, felveszel, használsz, vagy te vagy a szüleid fizettek rá adót, többet is mint amin most sírsz.

Majd ha autót veszel, és több százezres adókat kell kifizetni, akkor hogy fogsz bőgni...

2014. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"semmi kedvem orbán bácsi pénztárcáját gazdagítani mert van már elég pénze úgy gondolom... "


Ezt a mentalitást gondolom a kis iskolázatlan proli szüleid sulykolták beléd. Ha 70k-nyi különbségért rinyálsz, akkor valószínűleg az anyagi helyzetedhez képest az egy túl drága gép, és mivel evidens, hogy nem munkára veszed, így luxuskiadásnak minősül.


Játékok helyett inkább olvasnál-tanulnál, szereznél némi gazdasági alapismereteket, kinyílna a szemed és akkor majd nem a becsületesen dolgozó adófizetők pénzén támogatnák a frankhiteled és nem rontanád az ország imázsát a Jobbik meg mindenfele fasiszta/antiszemita/rasszista/stb támogatásával!

2014. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő te tuti zsideszpárti vagy :D


Am nem,nyugi skacok engem nem fogtok itt látni a közeljövőben mert van egy olyan kiváltságom hogy van Német kapcsolatom. És mivel ismét bebizonyosodott hogy ez az oldal is csak b**** par********* van tele el is köszönök.:D sugárzik belőletek a rosszindulat... és igen. Reklamálok hogy a 250 ezer forintos gépre 70 ezer adót dobnak mert csak ebben a k**** országban van ez. És ha tudnátok hogy a rasszizmus az egyetlen tiszta út. Lásd a Drága franciákat meg angolokat akik most lázonganak a cigányok és a zsidók térhódítása miatt; az afrikaiakat ne is emlitsem akiktől londonban már félve jársz az utakon... "Hitlernek igaza volt" mondta egy angol tudós. És ti játszhatjátok a megvilágosult új-magyar agyatokat a nagy egyetemi diplomátokkal. Csak ne mások előtt mert csak kárára lesztek a népnek...Nemzeti Szocializmus egy Igaz eszme,egy Igaz vallás. A magyar pedig egy kihaló nép.

Na szevasztok :D

2014. aug. 20. 01:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennek mondom a nem tudom mi köze volt az ÁFA-hoz, nyugodtan rakhattad volna a politika kategóriába.

Azt mondjuk azért még megsúgom, hogy a németben vett gép nem lessz semmivel sem olcsóbb, esetenként még talán drágább is.

2014. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem én kezdtem el rasszistázni meg b**zogatni szóval ne nekem szólj be hanem az előttem szóló IQ Fightereknek
2014. aug. 20. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!