Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék én pénzt...

Hogy segíthetnék én pénzt szerezni anyáéknak?

Figyelt kérdés
Valahova el akarnék menni, de csak szeptemberben lehetséges és sokba kerül. Anya megígérte hogy megpróbálunk elmenni (amúgy ő is akarna jönni, nem csak miattam mennénk) csak ugye a pénz az gond, kb 150-200ezer forint kéne. Anyáék ugye dolgoznak de hát az nem elég mert sok a befizetendő is. Én is segítenék, de hogy? Dolgozni én nem tudok, mert már kezdődik a suli és estig ott vagyok. Meg itt amúgy sem nagyon adnának nekem munkát.. Gondoltam hogy vaterán vagy valami hasonló oldalon eladnék pár cuccot ami nem kell. De anyáék szerint hülyeség.. mert hogy kevésért lehetne csak eladni, postázni kell stb, meg nem is vennék meg, mivel csak olyan eladó cuccaim vannak amik nem érnek sokat és nem túl jók már.. A zsebpénzemet az összeset beleadnám, de az nem sok, csak 25.000 forint. és nem kapok amúgy zsebpénzt. Vagyis hetente egy ezrest a suliba, de az kb 3 napi kajámra elég, ha naponta csak 1 szendvicset veszek. De majd megpróbálok valamennyit abból is lespórolni. valakinek nincs ötlete, hogy segíthetnék? hogy lehetne pénzt szerezni még? Csak egy kicsit legalább.
2014. aug. 21. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehogy. Jó, persze majd jönnek, hogy

-add el megunt cuccaid - DE vevő kell rá

-Végezz kertimunkát másoknál - DE kiknél?

2014. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Jól tanulsz és tanulmányi versenyeket nyersz, ha ez megvan, esetleg diákpályázatokat is nézegethetsz.
2014. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nálunk nem igazán vannak tanulmányi versenyek. Főleg nem pénzért. De ha lennének se lennék hozzájuk elég okos. De azért nem rossz ötlet, csak az a baj, hogy nekünk most sürgősen kéne a pénz..
2014. aug. 21. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem tanulsz rendesen, s még el is várod a szüleidtől, hogy 150-200 ezer forintos utakat finanszírozzanak neked? Én a helyedben szégyellném magam a kérdés kiírásáért.
2014. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a suliba nem fontos szendvicset venni... Vihetsz otthonról. Olcsóbb.
2014. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4,3 volt az átlagom a múlt évben, szerintem az nem olyan rossz. Többnyire ötöseim vannak, meg négyesek. Szóval szerintem nem vagyok rossz tanuló. Főleg ha az elmúlt 1 év történéseit hozzávesszük a tanuláshoz. Sok minden volt a családban.. Ráadásul egy igen nehéz és neves suliba járok és mindent idegennyelven tanulok. De nem jelentkezek versenyekre, egyrészt mert mondom itt nincsenek, csak 1 volt az egész tavalyi évben, másrészt mert nem vagyok a legjobb, úgysem én nyernék, és úgyis csak az első helyezett kap valamit.. főleg ha pénzről van szó.


Tudom, ezért mondtam, hogy majd spórolok azzal a pénzzel, inkább félrerakom és akkor gyűlik az is.

2014. aug. 21. 20:37
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ha csak rajtam múlna és mehetnék egyedül akkor kb 20ezerből kijönne.. Így csak a vonatot/buszt kellene fizetni. De nem engednek, ezért 3 személyre kell minden, kocsi=benzin, plusz így szállás is kell meg kaja meg ilyenek, ezért lenne 200ezer. Ha csak én mennék egy ismerősömnél lennék, ahol úgysem kellene fizetnem semmiért.
2014. aug. 21. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Hol laktok?


Fordítást, idegennyelv oktatást vállalhatnál nyomott áron. Hétvégén, este, amikor van egy kis szabadidőd.

2014. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És miért kell mindenképpen menned, ha a családodnak ennyire nehezen jön össze rá a pénz? Azért 200eFt már nem kis pénz, az már mondjuk egy kisebb felújításra is elég a lakásban, aminek a szüleid több hasznát fogják látni, mint hogy téged kísérjenek el valahova.
2014. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

15 vagyok, a fordításos dolog jó lenne, de azért nem hiszem hogy valaki egy 15évessel fordíttatna le dolgokat. Hol lehetne találni olyat, aki fizet érte?


Nem kell mennem, de nagyon szeretnék kb. 8 éves korom óta. Azóta kérem is anyáékat.. És most kaptam egy tök jó lehetőséget. Különben sem csak miattam jönnének, ők is akarnának jönni, főleg anya. Már sok éve szeretne ő is eljönni, csak nyilván (a pénz miatt) nem annyira nagyon, mint én.

2014. aug. 22. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!