Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova fordulhatok, hol jelenthe...

Hova fordulhatok, hol jelenthetem az üzletet?

Figyelt kérdés

Hova fordulhatok, hol jelenthetem az üzletet?


Lejárt szavatosságú beltéri falfestéket vásároltam amin festés után vettük észre hogy nem jó, aztán néztük a dobozát és azon az áll hogy 2-3 éve lejárt a szavatossága. Valamint ez a festék még mindig kapható náluk... Követelhetem a vételár megtérítését? Mert vásárolnunk kellett az ott vett festék helyett másikat máshol...


Mivel annyira apró betűkkel van ráírva, vagyis matricával ráragasztva hogy szemüveg nélkül ott az üzletben nem is láttam rajta ezt a cédulát, valamint nem is mindegyiken volt ilyen jelzés, és azt sem tüntették fel hogy miért akciós.



2014. aug. 22. 12:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!