Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sprinter futárszolgálatról mi...

Sprinter futárszolgálatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Rendeltem az iponról egy monitort és azt hittem h a GLS szállítja de mint kiderült a Sprinter.


Mi a véleményetek róla, tényleg kiszállítják egy nap alatt a cuccot? A futár normális?


2014. aug. 28. 20:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Én egyik nap biotech-től rendeltem, ők vitték ki melóhelyre, 1 nap alatt kiértek, nem volt gond.
2014. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Negatív, szerintem az egyik legrosszabb futárszolgálat. Először nem találtak ide, rossz címre dobták be az értesítőt is, aztán nekem kellett őket keresni, hogy mikor jönnek, mert már vissza akarták küldeni a csomagot - végül aztán csak megoldottuk. Ugyan nem lehet nekik felróni, de elég lepukkant, belül csupa kosz kocsival egy kicsit fura futár jött - szerintem ez is elég jól jellemez egy céget. GLS sem egy csoda, de még mindig jobb az átlaguk, mert sok kézbesítésből csak egyet-kettőt "szúrtak el". MPL-t kicsit profibbnak tartom mindkettőnél, pedig azt is szokták szapulni rendesen. De az igazi baj, hogy a webshopok jó része ezeket az olcsó futárszolgálatokat favorizálja, pedig kis ráfizetéssel sokkal elégedetebbek lennének ők is meg az ügyfél is. Nekem a "leggyorsabb" kézbesítésem nem is Magyarországon belülről jött, hanem Franciaországból, 3 repülővel 1 kamionnal és 1 végső futárral 2 logisztikai raktáron keresztül (teljesen le lekövethető volt). Feladták du. 5 órakor Párizsban s másnap 11 órakor itt volt egy 1000 fős Heves megyei kis faluban - TNT Express.
2014. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy nekem nem lesz ilyen gond hogy nem találnak ide.

Nekem mondjuk a GLS-el eddig nem volt gondom tőlük már többször is kaptam csomagot.

De az az egy nap alatt külföldről megjött a csomag az azért durva teljesítmény.

Köszi szépen a válaszokat! :D

2014. aug. 28. 21:20
 4/25 anonim válasza:
87%
Én pcx-ről rendeltem cuccokat eddig 2x-szer, 2 nap múlva már hozta a Sprinter, szóval nekem nem volt velük (eddig) gondom.
2014. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen futarral meg nem talalkoztam,kozli h neki gerincserve van,es sorry ,a kapuban letette a gaztuzhelyet,en huztam be a teraszig.

Nem is volt nehez pedig,ha mondta volna ketten felvihettuk volna a lakasba,no letemre jobban birok,mint ez a tohonya fiatalember...

Lehet,h borravalot vart,nem tudom.

De kertes haz udvara,teraszara kellett vilna behozni,nem panel 10 re.

2018. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

Vártam egy egész napot jött az értesítés hogy a mai nap

kézbesítjük a megrendelését.Este 8 óra körül jött egy email hogy sikertelen kézbesités.

Szóval ennyi.Ezt is azért írom mert most is rendeltem

de nem volt irva hogy a Sprinter a szállitó.A weboldal irta hogy a futárnak átadták a megrendelést de a nyomonkövetésnél meg 3 napja azt irja hogy még nem adták át a megrendelést,kérjük keresse fel a webáruházat

2018. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Roscoe81 válasza:
78%
UGyanaz mint az előttem szólónak! SZAR! Küldtek egy e-malt ,hogy a mai nap kézbesítünk és ennyi. Otthon volt édesanyám egész nap és semmi. A netem megjelent ,hogy sikertelen kézbesítés. No comment.
2018. dec. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
54%
Szerintem is a legrosszabb futárszolgálat, nem is értem hogy nem ment még csődbe. Az ügyfélszolgálat annyit tud hogy megadja a területi képviselő telefonszámát (a nevét már nem) aki ha felveszi (véletlenül) utána már nem csak kinyomkod.De legalább viccesek, ez a jelmondatuk :"egy csomag profizmus" Közben meg egy rakás szerencsétlenség az egész cég.
2019. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

A legrosszabb cég, bankkártyával sem lehet fizetni.


Hétfőn rendeltem egy csomagot, a webáruház rögtön vissza is igazolta, küldte a csomagszámot, amivel a sprinter oldalán lehetett volna követni a csomagot. Azt írták, legkésőbb 24 óra múlva elérhető lesz a szolgáltatás.

Még tegnap este, sőt ma reggel 7-kor is azt mutatta, hogy a webáruház nem adta át a csomagot, még gondoltam is, hogy ez már az ünnepek után érkezik majd. 7:30 előtt pár perccel jön az sms, hogy ma 8:30-11:30 között szállítanak.


Otthoni címre kértem, édesapám éjszakából jött haza, pont aludt. Hív a futár, hogy 2 perc és ott van a ház előtt, menjek le, köszönés nélkül, ilyen stílusban (9. emeletről van szó, liftes ház). Mondtam, nem vagyok otthon, megadtam a kódot, amivel bemehet, addig telefonáltam édesapámnak, hogy érkezik a futár.

10 perc múlva hív apa, hogy még egy ilyen tahóval nem találkozott. Lerakta az ajtó elé a csomagot (1 kg súlyú sem volt), köszönés nélkül mondja az árat. Édesapám odaadta neki az összeget, a stílus miatt kérte a visszajárót is. Mondta a futár, nincs semmi aprója (mutatta is, hogy pár aprópénz volt csak nála, ami szintén a cég szégyene, hogy nem hagynak elég váltót nekik). Apu mondta, hogy várjon, visszament a szobába, erre a futár bedobott 50 Forintot a nyitott lakás ajtaján hozzácímezve, hogy legyen vele édesapám boldog és gondolkodjon el rajta.


Undorító tahó viselkedés.

2019. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
A weboldalon a csomagkovetes nem mukodik, tolt az oldal es semmi, az ugyfelszolgalatos telefonszamot hiaba hivod nem lesz majd szabad ember aki felveszi a telefont majd az emailre se valaszolnak! Egy emailt sem kuldenek, hogy eppen hol tart a csomagod vagy mikor varhato a kiszallitas!
2019. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!