Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Névtelen levelet ha küldök...

Névtelen levelet ha küldök külföldre, rájön az illető, hogy melyik országból kapta?

Figyelt kérdés
Névtelen levelet ha külföldre küldök, akkor az országot feltüntetik rajta, hogy honnan jött, esetleg valami módon rá tud jönni, hogy melyik országból kapta?

#posta #levél #névtelelen levél
2014. aug. 30. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Vagy a bélyegre van ráirva vagy az arra nyomott pecsétre.
2014. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Pósta neve is rajtavan esetleg, hogy xy pósta?
2014. aug. 30. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Elofordulhat, igen.
2014. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta pósta
2014. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Válaszokat pedig köszönöm.
2014. aug. 30. 19:24
 6/7 lencsefőzelék ***** válasza:
A posta rövid o.
2014. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre céloztam már én is finoman. :D (4-es)
2014. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!