Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az e-bayen akarok rendelni és...

Évi89 kérdése:

Az e-bayen akarok rendelni és bankártyás utalással lehet fizetni ha megadom a páromnak a bankártya számát ami azö nevén van akkor elfogadják?

Figyelt kérdés
jó lenne ha kapnék választ jó dolgok vannak a weboldalukon.

2014. szept. 1. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Paypalra kell pénzt feltöltened, és csak úgy tudsz fizetni.
2014. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes külön csinálni egy PayPalt a párod nevére és úgy fizetni. De ha a vezetéknevetek megegyezik, akkor a te PayPalodhoz is hozzá tudod csatolni a bankkártyád, továbbá tudsz PayPal fiók nélkül is fizetni, ekkor olyan nevet adsz meg, amilyet akarsz, tehát tudsz akárki kártyájával fizetni. Viszont utóbbi esetben ha nem érkezik meg az árú, limitáltak a reklamálási képességeid.
2014. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
namost ha regisztrálok az ebayen a párom nevével és az ö nevére nyitok egy paypal számlát ugy tudok rendelni és hogy teszek rá pénzt nem értem a fizetése jön az undicredittöl h rakjuk rá a paypalre nem értem segítsetek hülye vagyok.. :D !
2014. szept. 1. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
2- de az nem csalás?
2014. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
halooooooooo segitsetek máár :)
2014. szept. 1. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
párod regisztrál ebay és paypalra, paypalon csatolja a bankkártyáját, aktiválja, és ennyi. Ezután már lehet fizetni vele.
2014. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja hozáá akartuk csatolni a kártyaszámot a pay palyeshez és nem engette lehet azért mert nincs rajta lové ?
2014. szept. 2. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Van a kártyán pénz? Ha nincs, akkor értelemszerűen nem engedi.
2014. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!