Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan legyen sima, és "ropogó...

Hogyan legyen sima, és "ropogós" a papír pénzem?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm széfbe teszi a pénzét, és olyan mintha most nyomtatták volna a bankjegyet. Természetesen én nem fogok páncélszekrényt venni, mert nem látom oly annyira értelmét. A negatív kommentelők hanyagoljanak.

2014. szept. 8. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A csak kevésszer használt pénzek maradnak ropogósak. Az ATM-ekben is ilyenek vannak. A forgalomban levő bankjegyek elhasználódnak egy idő után.
2014. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vasald ki! :)
2014. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék a gyűröttnek is.
2014. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
ki kell sütni 300 fokos olajban. körülbelül 5 perc és elkészül. ahhoz, hogy sima is legyen, mindenképpen csak egyenként szabad az olajba helyezni őket.
2014. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
51%
Áztasd be mosóporos vizbe,és száritsd ki,akkor elég ropogós lessz.Megtörtént velem,mikor édesanyám kimosta a farmerom,és ropogós lett a pénzem,de meg is szólták valahol,mert azt gondolták,hogy hamis,még abban az időben mikor nem voltak szenzorok rá.
2014. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tedd sima vízbe, utána egy könyvbe, majd tedd rá a szekrényed vagy valami nehezet a könyvre! 8-10óráig legalább hagy úgy!
2014. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vasald ki.

Két papír alatta, két papír rajta a pénzen...kivasalod, egy 5-6x átmész lassan a papíron, aztán megfordítod, és amikor kiveszed a forró pénzt, jóféle lesz ;) :D

Én is ezt szoktam csinálni amikor anya egy elhasznált 5000-rest ad :D

2014. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De aranyosak vagytok... De a kérdező első mondatát nem értem. Attól, hogy széfbe teszi, miért lesz ropogós a pénze? Szerintem csak akkor lesz ropogós, ha a betevés előtt is ropogós volt. De ha nem használsz egy ropogósat, akkor 10 év múlva is ropogós lesz, TEHÁT HEURÉKA: Nem kell széf!
2014. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!