Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2014-ben nem kap ösztöndíjat...

2014-ben nem kap ösztöndíjat a villanyszerelő?

Figyelt kérdés
Most lettem 3.-os és már elkezdtük a gyakorlati órákat és az első nap meg kellett adni a bank kártya számot stb hogy majd tudjanak arra utalni ösztöndíjat..Nos eltelt pár nap és az igazgató közölte velünk hogy nem fogunk semmilyen ösztöndíjat kapni, ez törvényesen lehetséges?Mert csak a mi osztályunk lett megfosztva tőle és a 9.-es és 10.-es tanulók ugyan úgy kapják ahogyan eddig...Ez most akkor mi lenne? :O

2014. szept. 11. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne megcsinálni? Az alapkoncepció is vicc hogy fizetnek mert iskolába jársz. Jut eszembe az ilyen "hiányszakmákról". Ismerősömék nem érettségiztek le, hanem elmentek egy ilyenre. Jó kapták is az ösztöndíjat elvégezték. Egyikük nem talált munkát, a másikuk talált valami ehhez kapcsolódót. Kap kb nettó 70ezret... Ennyit a nagy hiányszakmámról...
2014. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ennyi erővel én is kérhetnék gimnazistaként...
2014. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló mivel te nem vagy villanyszerelő így azt se tudod miről beszélsz, igen is külföldön elég keresett szakma a villanyszerelő, Miért is lenne vicc???Dolgozz már nagy feszültséggel majd meglátod valamit rosszul csinálsz és neked valószínű véged is van már csak ahogy a hozzáállásodat nézem...És igen ezért kapni kellene ösztöndíjat mert nem gyerekjáték!!!
2014. szept. 12. 12:34
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló te is gondolkozz el 5 percig mielőtt valamit írsz...!
2014. szept. 12. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

A villanyszerelő szakma szép,érdekes szakma.Természetesen szeretni kell,mint más szakmákat is,ha szívvel,lélekkel akarod csinálni.

A mai emberanyag egy nagy szarhalmaz.Dolgozni,tanulni senki nem akar.Minden szülő bankárnak,meg igazgatónak akarja a kisfiát.Akit meg nem vesznek be,azokat küldik szakmát tanulni.Ösztöndíjat meg minden szakmát tanuló kap.

2014. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló nem tudom miért írsz olyat ami nem a kérdéshez tartozik de a hozzászólásodat megválaszolva egyáltalán nem igaz amit írsz, én is önszántamból mentem villanyszerelő szakmára mert azt szeretem!
2014. szept. 21. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!