Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezt a maszkot hogy tudnám...

Ezt a maszkot hogy tudnám megrendelni amerikából? Bankszámlaszámról utalnák? Egyántalán elhozzák ezt amerikából?

Figyelt kérdés
erről lenne szó: [link]

2014. szept. 14. 16:51
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Utalhatod bankszámláról is, azt napi árfolyamon fogják átváltani dollárra.

Általában elküldik ide is, de a szállítási díj gyakran több, mint az áru értéke, úgyhogy megrendelés előtt PONTOSAN tudakold meg, hogy mennyit is kell fizetned összesen!

2014. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
paypal-nál ez hogyan van?, mert úgy tudom hogy azzal kéne fizetni
2014. szept. 14. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha forint számlád van és arról utalod akkor az drága lesz. Egyrészt az árfolyamtól függ, a bank rosszabbat fog adni neked, bár ez a kisebbik rossz. A másik kérdés, hogy melyik banknak utalsz? Ha a bankod nincs közvetlen kapcsolatban azzal a bankkal ahová a pénz megy (levelező kapcsolat) akkor az elég drága lesz. Szerintem érdemes lenne előtte felhívni a bankodat telefonon, hogy ne érjenek kellemetlen meglepetések. Kiszállítani kifogják szerintem de akár az is lehet hogy a banki költségeid + a szállítás annyi lesz mint maga az áru.
2014. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amazon vagy ebay. szállítást is kell fizeni és még vámot és áfát is. Ez egy ilyen ország, egyáltalán nem éri meg szerintem. 60 dolláros terméknél lehet 100-110 dollár lesz, mire kézhez is kapod. inkább itthon nézegetnék hátha... [link] vagy értelmesebb uniós oldalról rendelni és nincs vám meg áfa [link]
2014. nov. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!