Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bálás ruha beszállítókról mi...

Tibor215321 kérdése:

Bálás ruha beszállítókról mi a vélemény? Honnan rendeljek?

Figyelt kérdés
szeretném ha megosztanátok velem ha nem titiok. rendeltem már nem azt mondom ráfáztam de nem olyan minőség volt amit vártam. vaterán nagyon jó mese figurás cuccokat árulnak vajon honnan szerezhetik. külföldről..... 1. 500kg-os bálám netről rendeltem sajnos préselve telefonon leegyeztettük milyet kérek erre kaptam csak felsőket holott vegyes gyerek felső alsó ruházat volt megbeszélve. kisbusszal szállították ki valószínűleg románok ahogy a beszédükből ki lehetett venni... nem volt nagy összeg sokat kiárultam belőle de jobb minőséget szeretnék amiben kabátok, nadrágok szabadidő farmer stb. van mivel nincs vállalkozóim nem szolgálnak ki nagykerben.... gondolkodom rajta nyitnék egy üzletet csak helyeket szeretnék ahonnan jó dolgokat akár saját magam tudom összeválogatni hiszen ha befektetek nem szeretnék zsákbamacskát venni sajnos ezek nem engedik meg megbontsuk belenézzünk akkor már nem tudja eladni azt mondja. köszönöm a segítséget. lomikból németországból kaptam nagyon szuper cuccokat nike cipőket, baba gyerek holmikat ezek nagyon gyönyörűek voltak csak sajna annak már vége....

2014. szept. 16. 09:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!