Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy papír...

Mennyibe kerül egy papír írószerbe ha elmegyek egy spirálozás? Tankönyveket írok (kozmetikai, angol nyeltan könyvek, szótárak) ezek gépen vannak meg nekem, tehát gondolom ki kell nyomtatniuk, kb 100 oldal egy könyv.

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 14:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyomtatással mindennel együtt érdekelne az ár,hogy megéri e igy egyáltalán kiadni,a tanítványaimnak adnám ki,tehát nem árusítani akarom.Még annyit,hogy a papír boltba ha nekem gépen van meg az anyag akkor e-mailbe ha átküldöm ki tudják nyomtatni igaz? köszönöm!
2014. szept. 20. 14:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó van ahol 10 Ft egy oldal van ahol 15-20. Napokba spiráloztattam 50 oldalt 600fT-ért de 100.oldalra biztos nagyobb spirál kell így tuti drágább az. Tehát néz körül ott ahol laksz.
2014. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. okt. 8. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!