Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok/lehet jelentkezni...

Hol tudok/lehet jelentkezni karácsonyi vásárban kirakodott termékek eladására?

Figyelt kérdés

Sok területen dolgoztam már diákmunkásként, szinte minden érdekelt. Igaz már nem diákmunkásként, de még mindig szeretném megvalósítani ezt az "álmomat".

De vajon tudnék érdeklődni?

Köszönöm a válaszokat!



2014. szept. 28. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A karácsonyi kézművesvásárokban maguk az alkotók szoktak árulni, vagy ha már árul helyettük, azt ők bízzák meg. Szóval ha nincsenek saját termékeid, akkor olyasvalakit kell keresned, aki árulni szokott, és nem győzi egyedül. Nagyobb városban, egész adventi szezonban tartó vásárokban ne reménykedj, hogy kereskedelmi végzettség és gyakorlat nélkül bárki rád bízza az ilyesmit (a vásárok forgalma sokszorosa egy átlagos üzletének), de falusi/kisvárosi 1-2 napos vásárokban kisegítőként előfordulhat, hogy alkalmaz valaki. Ahol én lakom, ott is volt tavaly egyhétvégés karácsonyi vásár, és még egy-két gimis is volt az "árusok" között.
2014. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nov-december környékén szoktam látni neten ilyen jellegű hirdetést feladva, tartsd nyitva a szemed!
2014. szept. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!