Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan ország, ahol ha az...

Van olyan ország, ahol ha az ember nagyobb értékű autót, ingatlant vásárol, nem kopogtatnak az ajtón, hogy honnan miből?

Figyelt kérdés
Ez akkora pofátlanság, kinek mi köze hozzá. Oké ha van megalapozott gyanú hogy lopott vagy lopott pénzből van akkor elfogadható.
2014. okt. 10. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nincs.

És ha tiszta forrásból akarnál vásárolni, téged sem zavarna. Az, hogy fennakadsz ezen, már bőven elég a megalapozott gyanúhoz...

2014. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hozzád ki kopogtat? A szomszéd? Vagy esetleg a hatóság? Mert előbbi ellen nem nagyon tehetsz semmit, max. elküldöd a francba, utóbbi ellen meg nem kell semmit tenni, csak bizonyítanod, hogy jogszerűen szerzett pénzből vetted.
2014. okt. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a probléma csak azokat zavarja, akiknek vaj van a füle mögött.
2014. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzám még nem kopogtattak, pedig vettem ezt azt, új autó, lakás stb, igaz mindenért megdolgoztam...
2014. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem az ország a lényeg, hanem hogy melyik csoporthoz tartozol főleg Mo.-n.

Nekem csak azért vagyonosodási vizsgálaton kellett átmennem, mert összevesztem egy önkormányzati / távhő / céggel.

Mondjuk ha politikus lennék, akkor biztosan szó nélkül cserélgethetném a bálna autókat. :)

Tehát az a lényeg, hogy abba a kasztba tartozz, ahol már senki nem kérdez, hanem mindenki bólogat és akkor azt csinálsz amit akarsz.


Addig pedig...megint jönnek kopogtatnak :)

2015. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!