Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2001-óta folyamatosan Gyed-en,...

2001-óta folyamatosan Gyed-en, Gyes-en vagyok. Akkor 50000 ft-os minimálbérrel voltam bejelentve teljes munkaidőben. Januárban született a kislányom, melyik minimálbér után kapok Gyed-et, az akkori vagy az idei 69000 ft-os mbér után?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Én hasonló cipőben fogok járni vagyis még csak tervben van a bébi a harmadik.a szavaidból ugy vélem én is választ kaptam arra hogy ha folyamatosan gyeden és gyesen voltam én konkrétan 2004 óta akkor ha most szülök akkor ugyanugy jogosult vagyok a gyedre a gyes után?!?


Egyébként én ugy tudom hogy a napi bér után(legyen az minimálbér vagy egyéb bér)szóval a jelenleg szerződésben lévő napi bér után számolják a gyedet és egyéb járandósságokat.Ezesetben a mostani minimálbér után és nem a 2001-es után.Remélem tudtam segiteni.

2008. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!