Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A volt párom venne fel lakáshi...

Hkat kérdése:

A volt párom venne fel lakáshitelt, ha megkapja én is oda költözöm a gyerekekkel, jelenteni kell a szociális irodán? (Mivel kapom a gyvt-t)

Figyelt kérdés
Már külön vagyunk éés be is jelentettem a szociális irodán így megkaptam a gyermekvédelmi támogatást, ha megkapja a hitelt én is oda költözöm a gyerekekkel mert kétlakrészes és az egyiket nekem adja. Jelentsem az irodán? Az nem olyan minha élettársak lennénk? Vagy jelentsem be úgy minha össze jöttünk volna?

2014. okt. 14. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok vagy lesztek?
2014. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha két lakrészes, akkor gondolom külöm háztartás. Külön bejárat, külön mérőórák, esetleg különböző lakcím. pl. 15/a, 15/b. Akkor továbbra is külön éltek.

Ha egyszerűen csak olyan a beosztása, hogy össze sem futtok, meg távol vannak egymástól a szobák, de egy háztartásnak minősül, akkor az már együtt élés. És nem hiszem, hogy ilyenkor számít az, hogy ők párként együtt vannak-e vagy sem.

2014. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!