Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pestiek, hogy tudtok a minimal...

Pestiek, hogy tudtok a minimalberbol lakast berelni? (alberlet)

Figyelt kérdés
Most nezem egy szar kis garzon 50eft, egy jobb lakas mar 70 ezer forint, plusz meg a kaja... hogy tudok megelni mit esztek?
2014. okt. 15. 12:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
71%
Ezt talan lezer janitol es a tobbi fidesz bagazstol kerdezd meg!
2014. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
77%
Egyedül gondolom sehogyan nem tudnak, de két ember pl. már meg tud élni minimálbérből is szerintem, igaz eléggé oda kell figyelniük, mire költenek.
2014. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, szerintem az ciki ha egyutt kell lakni valakivel! Semmi maganeletem nem lehet. Ilyet egyetemista elso eves koromban csinaltam, de mar felnott ember vagyok!
2014. okt. 15. 12:48
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenkor történik az, hogy a politikusok együntetű szidalmazásának kíséretében össze fog néhány alacsony jövedelmű, kivesz 80-120 ezerért 3-4 szobás lakást, és szétdobják a költségeket egymás közt.. Különösen praktikus, amikor a 3-4 szobában 3-4 pár lakik,mert akkor egy szoba duplán hasznosul, és alig 20 ezer ft lenne fejenként..
2014. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
26%

Ime egy fideszes!

Ok mar csak tudjak,mivel ok allapitottak meg a minimalbert!

2014. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
61%

#3


Aki egyetemet végzett annak utána jó esetben nem minimálbér lesz a fizetése és egyedül is ki tud majd venni egy lakást. A többiek meg így jártak, a jó életért nem árt némi erőfeszítéseket is tenni.

2014. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

párral költözz össze. akkor még magánéleted is van.


a barátomék adnak ki egy albérletet, 50e/hó, mondjuk kint van a fenében, 20. kerület, de kert van, állatot annyit tartanak, amennyit akarnak. egy pár lakik ott, minimálbért (vagy néha annyit sem) keresnek, aránylag normálisan tudják fizetni az albérletet.


de nekem ne mondja senki, hogy Pesten nincs lehetőség többet keresni a minimálbérnél. a nyáron DIÁKMUNKÁVAL nem dolgoztam havi 120 órát, és jelentősen többet kerestem a minimálbérnél. ha Pesten vagy, annyi lehetőséged van, amennyit csak akarsz, legfeljebb a munka büdös, és "ugyan, annál én jobb vagyok" hozzáállás miatt nincs több pénzed.

2014. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Költőnő? ***** válasza:
84%

Pedig egyedül - ha nincs családi segítség - nem lehet. Lakása és lakótársa válogatja, h milyen.

Cikinek nem mondanám, de nem is hosszabb távú cél; ez tény. Mivel saját lakáshoz jutni szinte esélytelen; így maradnak az ideiglenes megoldások.

2014. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Átlag fizetés plusz minimálbérből élünk meg a "szar kis garzonban" Minimálbérből talán egy nagyon olcsó szobát lehet bérelni, de abból max kajára futja mellé, semmi egyébre. Szóval 1 minimálbérből sehogy. Kettőből is nehézkesen.
2014. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
26%
úgy hogy van saját házad
2014. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!