Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A régi tízforintoson levő...

A régi tízforintoson levő Szabadságszobor mást is emlékeztet kacsára?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de gyerekként mindig úgy láttam, hogy a régi tízforintos hátoldalán egy fura kacsa van (kicsit fura, mert balra néz, a szeme meg túl közel van a csőréhez, de akkor is az). Aztán valamikor megtudtam, hogy ez a Szabadság szobor volt, és tök hülyének éreztem magam.

[link]



2014. okt. 16. 18:50
 1/5 anonim válasza:
igen, tényleg olyan egy kicsit, de ez sosem jutott volna eszembe :)
2014. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Láttál már valaha is kacsát? Még véletlenül sem hasonlít rá.
2014. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont olyan a "csőre", hogy egy hatéves kacsát lásson benne :) Miért, szerinted mi?
2014. okt. 16. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem látok benne kacsát, pedig próbáltam ráfókuszálni, meg messzebbről is nézni.


Viszont nem tudom, hogy hány éves vagy, és férfi vagy nő, de komolyan mondom ez a kérdés annyira nagyon aranyos, hogy teljesen belemosolyodtam! :) Hihi :))))

2014. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a jobb vállán a ruha a kacsa csőre, a feje a kacsa szeme, a karjai+a levél a kacsa feje
2014. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!