Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajzomat értékelné...

Önéletrajzomat értékelné valaki, aki ért is hozzá? Angol nyelvü, linket küldök!

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldheted!
2014. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jöhet.
2014. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elküldtem!A válaszokat előre is köszönöm
2014. okt. 17. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
dobd ide is
2014. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak szerettétek volna látni, vagy esetleg valaki vissza is irna valamit?:)
2014. okt. 17. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez azért így elég gyengusz...


Először is:


Melyik országban akarsz dolgozni? Mert ha MO-n akkor egy magyar telefonszám nélkül esélyed sincs.


Utána:

"▪ Bring out food" helyett "serving dishes"

"▪ Refilling drinks" helyett "serving beverages"

"▪ Answering questions" - wtf?! ez mit akar jelenteni? Vedd ki onnan.

"▪ Placing items in back fridge" helyett "supported rear area tasks"

" Informatik" - ilyen szó az angolban nincs


Továbbá:

A B2 magasabb nyelvi szint, mint a B1. Ergo ha B2-es szinten beszélsz akkor kizárt dolog, hogy a hallott szövegértésed B1 legyen. Továbbá ahogy megírtad ezt a CV-t abból biztosan állítom, hogy nincs B2-es szinten az angolod. De még B1-es szinten is csak nagy jóindulattal. Persze ez nekem 8, csak ciki lesz élőben.


A második oldalon sürgősen vedd ki a sablonszövegeket, amiket a template magától szúrt be. Inkább töröld az egész sort, ha már végképp nem bírsz odabiggyeszteni semmit.


Végül pedig nézd át az egészet nyelvtanilag, mert borzalmas az egész mondatszerkesztésed, mintha google fordítóval készült volna minden szöveg (vagy azzal is készült?)

2014. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azok a szintek érettségi eredményemet tükrözik, és ezeket értem el, nem fejből irtam be őket... a szöveg kicsit nehezebb volt, igy lett gyengébb az az eredmény.


Nem Magyarországon szeretnék munkát vállalni, Erdélyben élek, és magyar vagyok.


A mondatokat nem google forditóval irtam, de nem tudom, hogy önéletrajzban bővitett mondatokban kell irni, vagy a tömörség a fontos?

2014. okt. 17. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy europass CV-ben a tömörség a fontos - de attól még helyesen kell írni, jó szerkezetekkel.
2014. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!