Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dale Carnegie milyen műfajú...

Dale Carnegie milyen műfajú könyveket írt? Érdemes ezeket elolvasni?

Figyelt kérdés
Már sokat halottam Carnegie munkásságáról és érdekelne, hogy mi a véleményetek róla. Én nem gazdasági területen tevékenykedem így erről nincs sok fogalmam, hasznát lehet venni a könyvet pl. az egészségügyben illetve természettudományi területen is?

2014. okt. 17. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyiségfejlesztés, pozitív gondolkodás, siker, személyes hatékonyság, kb. ezekkel a fogalmakkal lehetne lefedni a könyveinek témáit. Vagy hetven éve születtek az írásai, de érdemes elolvasni őket, mert tartalmaznak ma is érvényes életelveket, amiket meg kell fogadnia annak, aki sikerre és hatékonyságra törekszik az életben. Függetlenül attól, hogy milyen területen tevékenykedsz. Milyen értelemben szeretnéd hasznát venni?
2014. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazából arra gondoltam, hogy hasznát vehetjük a csapatépítésben, beilleszkedés megkönnyítésében, elfogadtatásban. Köszönöm a választ, már beszerzés alatt vannak a könyvei, amint kihozta a postás már neki is állok az olvasásnak. Egy ismerősöm azt tanácsolta, hogy jegyzeteljem ki azokat a dolgokat/tanácsokat amik igazán megtetszettek.
2014. okt. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!