Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges egy webáruházat...

Lehetséges egy webáruházat megkérni, hogy rendeljen olyan termékből, ami elfogyott?

Figyelt kérdés
A holdfenyteam.hu nevű oldalról rendeltem valamit úgy fél éve, és most szeretnék még belőle rendelni 2 darabot, viszont a termék elfogyott, és már nem található meg az oldalon. Az lehetséges, hogy felhívom és megkérem őket, hogy rendeljék meg nekem a cuccokat?

#internetes vásárlás #elfogyott termék
2014. okt. 18. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám a helyedben, de úgy állj hozzá alapvetően, h úgyse csinálják meg, aztán ha mégis, akkor nagyon happy leszel. :)
2014. okt. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szinte mindig úgy állok hozzá mindenhez, és utána nagyon happy vagyok mindig :D
2014. okt. 18. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felhívhatod őket, még az sem kizárt, hogy van belőle, csak nem annyi, hogy érdemes legyen a weboldalon meghirdetni. Vagy az is lehet, hogy ugyan nincs, de beszerzik, ha van rá kereslet. Rendszeresen szoktam boltokban (elsősorban kézműves cuccokat) olyasmit rendelni, amit nem lehet kapni, és még mindig beszerezték.
2014. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan fordulj hozzájuk, hátha be tudják szerezni. Sok sikert :)
2014. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!