Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri ilyn oldalakról rendelni?

Megéri ilyn oldalakról rendelni?

Figyelt kérdés
Olx.hu ról szeretnék egy xbox 360 super slim E 250 GB-t 67.000ft-ér..plusz ajándék 100 játék.elég szép h igaznak tűnjön v csak én vagyok gyanakvó..Egy cég árulja és azt szeretném kérdezni megbízható ilyen helyekről rendelni?Meg is tudjátok nézni ha akarjátok.Segítsetek kérlek :)

2014. okt. 19. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyiért kapsz 100 illegálisan másolt játékot, nem , nem éri meg
2014. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
figyu ha szted átverés akkor ne utalj előre csak utánvétellel ill mikor megkapod a cuccot azonnal bontsd ki még ott a futár...adsz neki egy ezres borravalót és nem lesz ideges...ekkora összegnél már nem oszt nem szoros
2014. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)De ha apród és cég árulja akk csak megbízható nem? :D
2014. okt. 20. 21:26
 4/4 Viraag1 válasza:
Én még nem vásároltam OLX-en, viszont adtam már el ott és hogyha normális az eladó (és neked van rá lehetőséged) akkor akár azt is megengedi, hogy elmenj és megnézd. (én is így tettem)
2014. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!