Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1 hete elutaltam a hitelesítés...

1 hete elutaltam a hitelesítéshez szükséges 200 Ft-ot a Zsibvásár aukciós portál részére, de még nem történt semmi! Kinél hány napot vett ez igénybe?

Figyelt kérdés
3 napja írtam nekik, mert a blogjukban írták, hogy 2-3 nap a hitelesítés, de nem válaszoltak!
2010. jan. 25. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg regisztráltam ma,de még nem jött visszaigazolás illetve jelszó.Neked mennyi idő volt?
2010. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nekem egyből megjött, csak ez a hitelesítés nem történik meg!
2010. jan. 25. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Köszi a gyors választ.

Nem tudom mi lehet velük,pedig jónak tűnik az oldal,én idáig Vateráztam.

2010. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bennfentes válasz. Két kérdés is elhangzott:

1. hitelesítés: Általában heti 2 alkalommal futtatjuk. Ma is történt egy ilyen. Úgyhogy nagy valószínűséggel már hiteles vagy.

2. Ha valaki regisztált, akkor azonnal kell kapnia erről egy levelet. Ha nem kapott ilyet, akkor meg kell nézni a spam-ek között. Előfordulhat, hogy a szolgáltató vagy a levelező rendszer tévedésből spam-nek nézi a levelünket.

2010. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen kaptam visszaigazolót csak kicsit később nem rögtön.

Most a hitelesítésre várok 27.-én utaltam munkaidőben,de még semmi:( Tudom türelem :)Köszi a választ a kérdező nevében is!

2010. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a hitelesítést nem tudjuk automatizálni. Csak egy ember fér hozzá a banki adatokhoz. Ez a mostani már megint nagyon elhúzódott. (Tegnap este volt) Azon leszek, hogy ne forduljon elő ilyen hosszú várakozási idő. Elnézést. Én is árulok teljesen meg tudom érteni a bosszúságot.
2010. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szeretnék kérdezni az utalással kapcsolatban. Lehet, hogy hülye kérdés, azt a 200 Ft-t a bankon keresztül, átutalási megbízással kell elutalni, vagy a zsibvasar honlapon a "bankszámla alapú hitelesítésnél" beírjam a számlaszámom, és klikkeljek a "Hitelesítés elkezdésére"?

Köszi

2010. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A zsibvásár oldalon kell elkezdeni a bankszámlás hitelesítést. Az oldal nem tud a bankszámla számról pénzt leemelni, csak egy kódot fog előállítani. Ezt a kódot kell majd a megjegyzés rovatba beírni, ha a bankodnál elindítod az utalást.
2010. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!