Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb aukciós...

Melyik a legjobb aukciós portál és miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

zsibvasar.hu

Ingyenes és egyre többen fedezik fel.

2010. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hintalow ***** válasza:
49%

Én általában könyveket keresek, zsibvásáron 20 könyvből kb, egyet találok meg, azt is az ország túlsó végéből, és aránytalan áron.

Maradok a vateránál, lehet, hogy fizetős, viszont kiforrott, és sokan vannak.

2010. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyre több vaterás pártol el az irreálissá váló fizetnivalók miatt (már akkor is fizetni kell, ha meghirdetsz valamit, függetlenül attól, hogy eladod-e vagy nem). Én is áttértem a zsibvásárra. És attól függ, milyen könyvet keresel, mert amiket meg én keresek, azokat a zsibvásáron árulják olcsóbban (én most éppen Delfin könyvekre vadászok).
2010. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a teszvesz.hu-n vagyok egy ideje, ott csak akkor kell egy minimum összeget fizetni, ha meghirdetsz valamit és nem sikerül eladni. (Azt hiszem, a hirdetett termék árának 4%-át.) Persze az extra kiemelésekért ott is többet kell fizetni.

Ha jól tudom, minden más viszont ingyen van, és elég sok ember használja. :)

2010. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A tesz-vesz is nagyon jó oldal. Legalábbis vevőként ezt tapasztalom, hogy jobb mint a vatera. És úgy tudom, hogy nem kell csak eladás után fizetni jutalékot. Kivéve a jármű vagy ingatlan kategóriát.
2010. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ, hogy eladni vagy vásárolni szeretnél, és attól is, hogy mi az amit keresel, vagy mi az amit eladni akarsz.


A teszvesz általában a lányos oldal, a vatera inkább a fiús. De persze mindkettőnél megtalálható mindenféle árucikk.


Nekem a teszveszen jobban elmennek a dolgok, mint a vaterán.


A teszvesz és a vatera tulajdonosa egy.

Mindkét portálon fizetni kell a feltöltési díjat, ami tételenként 5 Ft.

A sikeres eladások után jutalékot kell fizetni, ami a teszveszen 4 %-ról indul, a vetaránál pedig 6 %-ról (mindkettőnél az eladási ártól függ).


INGYENES aukciós portálok:

boltamarson.com

zsibvasar.hu

toplicit.hu


Én ezeket ismerem, de nekem legjobban a teszvesz jött be.

2010. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A teszveszt akkor hagytam ott, amikor egy vevőm befeketített (amit vásárolt, nálam még működött), és az oldal nem törölte az indokolatlan negatívot, hiába bizonyítottam, hogy én mindent megpróbáltam. Szóval én ezután az eset után otthagytam a teszveszt, nem bízok bennük. A vaterát meg most hagytam ott, mert nem írhatom ki, hogy van csomagolási költség is postázás esetén (nem csak postaköltség), vagyis a boríték vagy doboz vagy más csomagolóanyag árát is hozzáadom a vevő fizetnivalóinak. Ez így nekem ráfizetéses, ha nem adhatom hozzá, ha viszont nem írhatom ki, akkor a vevőkkel nem vagyok korrekt a hiányos tájékoztatás miatt, és van, aki ebbe beleköt.


Én a zsibvasar.hu oldalra szavazok. Ott mindent ki lehet írni, ami fontos, és ingyen van az oldal használata eladóként is, nincs jutalék se.

2010. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A [link] viszonylag új, de dinamikusan fejlődő oldal. Sok a termék, egyre többen fedezik fel, és ami a legfontosabb: TELJESEN INGYENES a használata.
2010. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!