Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetek pénzt 15...

Hogyan kereshetek pénzt 15 évesen?

Figyelt kérdés

Tudom diákmunka 16 éves kortól van, nem is arra gondoltam.(nem is qurvalkodásra,dílerkedésre,stbre:D)

Olyasmire mint a pólótervezés(vagy akármilyen tervezés)/jól rajzolok/, adás-vétel(külföldről olcsóbban megveszem, itthon eladom,bár nem hiszem,hogy ez menne nekem....) szóval ilyesmik.

Vannak ilyenek? Valaki tudna segíteni? Akár privátban is


15/F



2014. okt. 26. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Színesfém gyűjtés.
2014. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1:Köszönöm,nem pont ilyenre gondoltam,azt se tudom,hol keressem...


Logótervezéssel pl. hogy lehet ?

2014. okt. 26. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Film- és reklámstatiszta.
2014. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3:erre hol lenne lehetőség ? +nem vagyok egy Adonisz
2014. okt. 26. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen tervezésekkel meg hasonlókkal ha legálisan akarnád csinálni eleve minimum egyéni vállalkozónak kéne lenned amit kizár a korod. Színes fémet azt guberálni kell. De úgy sem tud senki olyat írni ide neked, amibe ne lenne valami üröm. Vársz még egy évet aztán mehetsz diákmunkára. Kész.
2014. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem mondtam,hogy csak és kizárólag legális munkák érdekelnek,de azért a maffia meg a dílerkedés kicsit sok lenne :D azért kössz
2014. okt. 26. 20:16
 7/9 anonim válasza:
számítógépes játék értékesítői "munkát" tudnék mondani, de azzal havi 3-4 ezernél többet nagyon nehéz megkeresni :)
2014. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
már 15 évesen is lehet diákmunkázni a tanítási szünetekben, szülői engedéllyel
2014. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@17:19


Más kérdés hogy csomó diákszövetkezet azzal kezdi hogy 16. életévét betöltött embereket foglalkoztat csak.

2014. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!