Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek oké, ha már most...

Szerintetek oké, ha már most elkezdem gyűjteni a pénzt arra, hogy eltarthassam magam 18 éves koromban?

Figyelt kérdés

Dolgozni még nem lehet, de majd néhány év múlva azt is bevállalom, ha tudom. (pl. egy kávézóban, tudjátok ilyen tinimeló) Nem mintha utálnám a szüleim meg minden, de amikor 18 éves leszek és leérettségiztem, nem akarok már itt lakni, hanem saját lakásban. Azért kezdenék el gyűjteni most, mert akkorra már lesz egy viszonylag biztos anyagi hátterem. 12/L


Nem engedélyt kérek, csak véleményt.



2014. okt. 27. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan.
2014. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És akkor szerinted csak annyi gyűlne össze, hogy legyen lakásom meg eltarthassam magam vagy biztosabb lesz a dolog?


A zsebpénzem általános és az olyan melókért meg ugye nem kapok sokat.

2014. okt. 27. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a lelkesedésed és kezdj bele, de ne keseredj el, ha 18 éves korodra nem gyűlik össze egy lakás ára.
2014. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok lakást venni, csak ott lakni.
2014. okt. 27. 17:56
 5/5 anonim válasza:
Igen kezdj el gyűjteni aztán lesz amennyi lesz :-) azért közben költeni is lehet;én minden forintot nem tennék félre :)
2015. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!