Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet beváltani a régi,...

Hol lehet beváltani a régi, kopott 10-20 ezreseimet vadi új "ropogós" 20 ezresekre? Mennyi ennek a díja?

Figyelt kérdés
Szabolcs megyében melyik bankban lehet?

2014. okt. 27. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsődleges az MNB végez ilyen tevékenységet, de általában bármilyen bankban vagy postán is fogadnak ezzel. Legtöbbször nincs díja, de csak úgy indokolatlanul, mert neked nem ropog eléggé, nem cserélgetik.
2014. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vannak rajta foltok, meg ilyesmi, inkább kicserélném, nem mindegyiken, nem tudom kicserélnék e mindet.
2014. okt. 27. 19:43
 3/6 A kérdező kommentje:
2 éve kb már cseréltem 2011-2012-esekre de azóta már úgy "felpuhult" vagy nem tudom meg a szaga is büdösebb lett, pedig nem piszkáltam, csak lehet egymást nyomták
2014. okt. 27. 19:44
 4/6 A kérdező kommentje:

Meg ugye most jönnek majd az új tízezresek, és kivonják a régit a forgalomból ez is egy indok persze, nem csak az hogy "büdös"

Bocs a duplázásért

2014. okt. 27. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
alapból úgy kell mondani a kasszásnak hogy neked csak ropogós pénzt adjon vagy szájba vágod
2014. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Címletenként 100 db-ig a postán ingyenes a címletváltás. Azonos címletre nem váltanak, csak ha forgalomképtelen a bankjegy (pl. 1 cm-nél nagyobb szakadás van rajta, vagy teljesen szétszakadt, vagy legalább 10%, de kevesebb mint 50%-a hiányzik).
2014. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!