Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyha jófogás háztól házig...

Hogyha jófogás háztól házig szolgáltatással veszek pl egy pc kormányt, és nem működik mi a teendő?

Figyelt kérdés
Megnézhetem a csomgot mielőtt átveszem? És ha megvan minden, de nem működik akkor mi a teendő?
2014. okt. 28. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az tudod, hogy te fizeted a háztól-házig szolgáltatás díját ?
2014. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem én fizetem, hanem az eladó, és miután én kifizettem a jelen esetben 9000FT-ot ő megkapja, csak 1900-at levonnak belőle. De légyszíves a kérdésre válaszolni.
2014. okt. 28. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Felveszed a kapcsolatot az eladóval.
2014. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem bonthatod ki a csomagot átvétel előtt sehol sem. Műszaki cikket amúgy is csak személyesen, kipróbálás után szabad elhozni és kifizetni, különben bukta is lehet belőle. Ha nem bízol az eladóban, akkor rendelj közelebbről, ahova el tudsz menni kipróbálni.
2014. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De van valami jogi alapom feljelenteni ha esetleg nem akarná visszavenni?
2014. okt. 28. 10:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Természetesen van lehetőséged feljelenteni, de 9000 Ft-nál ez nem érdemes. Több költséged lenne. Ügyvéd, illeték, stb.

Ráadásul neked kell bizonyítanod ebben az esetben, hogy már akkor is hibás volt, amikor ő elküldte. Ilyesmit hogy bizonyítasz?

2014. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hát akkor nem kell mást tennem mint reménykedni. [link] Ez a kormány egyébkéént :) Zöld kezecskék mentek.
2014. okt. 28. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
attól, hogy valakit a rendőrségen feljelent, még nem kell fizetni semmit sem... attól talán összefossa magát az eladó, de már ez sem olyan biztos. Tanulság, hogy magyar embertől ne vegyél semmit látatlanba, mert előbb-utóbb pórul jársz... sajnos ilyenek itthon az emberek, azt vernek át, akit tudnak. nem mindenki, de sajnos elég rosszak a tapasztalatok
2014. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Működik eddig minden szép állapotú, de akkor többet interneten nem rendelek ilyet :D
2014. nov. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!