Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Téves számnak jegyezték fel...

Téves számnak jegyezték fel teló számom ebayen, Mit tegyek? (lentebb)

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam rá, és rendeltem 1 terméket. Ma kora reggel hív egy minden viszonnyal szőke nő, h ez az én telefonszámom-e. Mondom igen, enyém lesz az, erre ő : értem, szóval ez a telefonszám téves, hiába mondtam el neki 4x, hogy az az én telefonszámom rámnyomta a telefont. Mit kellene tennem?

2014. okt. 29. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Mióta hívogat bárki is az ebayen?

Hívd vissza, másik országból hívott?

2014. okt. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kabe 10 eve rendelek az ebayen dolgokat, es ezalatt meg soha senki nem hivott fel onnan...
2014. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Újra: Tegnap rendeltem életemben először. Máma kaptam egy rejtett számú hívást, hogy ezzel a telefonszámmal rendeltem-e. Mondtam igen, erre letették azzal, hogy téves.
2014. okt. 29. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Téves a szám, mert nem ezt akarta hívni.
2014. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: szóról szóra felolvasta a telefonszámom xD
2014. okt. 29. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, és utána rájött, hogy egy másik számot akart hívni. Így azt mondta, hogy téves.
2014. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!