Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A JTN Panel nevű piac és...

A JTN Panel nevű piac és közvélemény kutató cégtől szeretném kikérni a pénzem. Összegyűlt az ezer pontom. Az oldalon azt írják, hogy küldjek egy e-mailt a servicehu@jtnpanel.com-ra. Semmi választ nem kapok. Valaki kért és kapott már pénzt tőlük?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 17:53
 1/9 anonim válasza:
Kaptál már reakciót? Én kérdésre rá 2-3 nap múlva, hogy utánanéz és értesít a továbbiakról, azóta semmi, tegnap megint írtam, van-e fejlemény. Valószínűleg csak időközönként válaszolgat, így lassan derül ki.
2014. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én kb 3 hétre kaptam választ. Hogy azonnal megnézik a fiókom és értesítenek a továbbiakról. Ennek már 1 hete....
2014. nov. 8. 13:58
 3/9 anonim válasza:
Azt írja, paypal-ra vagy skrill-re kell regisztrálni a jtn-en megadott mail címmel, majd ezután küldeni el nekik a nevet, számlaszámot, meg nem tudom mit kellhet még.
2014. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A paypal rendszert még nem értem, de regisztráció után csak a neved és az email címed kérik, aztán gondolom utalják a pénzt. Elnézést a sok válaszért, igyekszem beszámolni a tapasztalatokról.
2014. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt a választ kaptam. De nekem van Paypal fiókom, nem fogok regisztrálni megint ez miatt. Elküldtem nekik a fiók címét. Igaz nem ugyan az mint a JTN-n lévő email cím.Most megint várunk 3 hetet a válaszra.
2014. nov. 16. 09:25
 6/9 anonim válasza:

Hátha létezik ilyen internetes úgynevezett ingyen pénz.

Az általam tapasztaltaknál több sikert kívánok magunknak!

2014. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma elküldték a Paypal számlámra az összeget! 7600 ft.
2014. nov. 17. 19:18
 8/9 A kérdező kommentje:
24 órán belül megérkezett másodszorra is a 7600 ft a paypal számlámra.
2015. okt. 27. 18:39
 9/9 Jovand válasza:
3 hónap ... s megérkezett
2018. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!