Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 eves az egyik baratom es...

Adri0502 kérdése:

14 eves az egyik baratom es azt szeretne hhogy penzt keressen. Legetseges 14 ecesen penzt keresni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég
2014. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"14 ecesen" Hát nem tudom, ha nekem 14szeresen HIV-pozitív lenne az öcsém, először a szüleimnek szólnék. Aztán elővennék egy keményfedelű nyelvtankönyvet és addig verném vele a fejem amíg hallom a koppanásokat.
2014. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Először is a helyesírásról... ez pocsék. Ami pedig a munkát illeti: 14 évesen még nem lehet dolgozni. 15 éves kortól lehet, de azt is csak szülői engedéllyel, és csakis téli, nyári stb. szünetben. Tanév közben pedig csak 16 éves kortól lehet dolgozni. Addig felejtős, amíg nem tölti be a 15-öt.


19/L

2014. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Addig tud mondjuk a szomszédnak pénzért havat lapátolni, kocsit mosni, kutyasétáltatást vállalni, vagy takaritani (ha meg tud velük állapodni ilyesmiben).

Hivatalosan nem vállalhat munkát, jól írták előttem.

De nem is kellene talán, elsősorban tanulni kéne, mert később egy jó szakmával, egy jó végzettséggel sokszorosan megtérül a tanulásra fordított idő, ami a pénzkeresés mennyiségében is vastagon látszani fog.

2014. nov. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!